آخرین اخبار و مقالات ابزار و یراق | قبل از خرید ابزار یراق خوب بررسی کنید

انواع ابزار آلات بنزینی و کاربرد آن

در این مطلب به تعریف ماشین چمن زن بنزینی و ژنراتور و شمشاد زن بنزینی و کاربرد های آن ها می پردازیم.

همه چیز در مورد اره زنجیری + راهنمای استفاده

اره زنجیری یا اره برقی یا اره موتوری نام نوعی اره است که با استفاده از الکتریسیته، نیروی هیدرولیک و یا اغلب توسط یک موتور دو زمانه کار می‌کند. از این وسیله جهت بریدن درختان، هرس درختان و یا تهیه هیزم استفاده می‌شود .

چکش تخریب

چکش تخریب یا demolation-hammer جز یکی از بزرگترین ابزار های برقی دستی به منظور انجام هرگونه تخریب می باشد . از ویژگی های یک چکش تخریب می توان بیان نمود که ابزاری سنگین و بسیار قدرتمند است که می توان برای انجام عمل تخریب همانند خراب کردن انواع محیط ، دیواره های بتنی و... از آن استفاده نمود .

نحوه کار با غلطک برقی هائوپن ( هاپون)

امروزه غلطک های  برقی جای مناسبی را برای خود در بین منازل پیدا کرده است , با استفاده از غلطک  برقی به راحتی می توانید یک محیط را در کوتاه ترین زمان ممکن رنگ آمیزی کنید . اما باید با نحوه کار آن آشنا شوید. پیشنهاد میکنیم این ویدئوی آموزشی را مشاهده نمائید تا با نحوه کارکرد این غلطک نقاشی آشنا شوید. اطلاعات بیشتر

راهنمای استفاده از پیستوله برقی هائوپن مدل TM-31

امروزه پیستوله های برقی جای مناسبی را برای خود در بین منازل پیدا کرده است , با استفاده از پیستوله های برقی به راحتی می توانید یک محیط را در کوتاه ترین زمان ممکن رنگ آمیزی کنید . اما باید با نحوه کار آن آشنا شوید. پیشنهاد میکنیم این ویدئوی آموزشی را مشاهده نمائید تا با نحوه کارکرد این رنگ پاش برقی آشنا شوید.

جهت مشاهده محصولات پیستوله برقی کلیک فرمایید

تفاوت باتری لیتیوم آیون با نیکل کادیوم

به وب سایت ابزار طاها جهت بررسی باتری دریل های بی سیم خوش آمدید . در این مقاله سعی می کنیم هر دو باتری را تعریف کنیم و سپس مزایا و معایب هر کدام را اعلام و سپس یا یکدیگر مقایسه کنیم.