نمایندگی رسمی ابزارهای حرفه ای دی سی ای DCA

 

ابزار دی سی ای | برای مشاهده ابزار DCA کلیک نمائید

 

ابزار طاها | نمایندگی رسمی ابزار های dca دی سی ای

 

کمپانی ESTINWILL SDN BHD با نام تجاری و برند DCA عرضه کننده یکی از بهترین های محصولات ابزار و یراق می باشد که البته باید دانست که یک کمپانی ابزار نوپاست اما مدیران و مسئولان آن دارای تجربه بسیار خوبی در زمینه ابزار و یراق می باشد . ابزار DCA در تاریخ 7 می 2011 برابر شنبه 17 اردیبهشت 1390 تاسیس گردید .  ابزار DCA ساخت چین است و محبوب ترین ابزار در آن کشور می باشد که به رغم مدیریت و پشتیبانی بسیار خوبی که این کمپانی ابزار داشته است ، کم کم دارد به یک قدرت تولید ابزار تبدیل می شود به گونه ای که میزان تولیدات ابزار این شرکت در این چند وقت اخیر بسیار بسیار بیشتر شده است .  شعار DCA ، کیفیت بالا ، دوام بالا و قیمت رقابتی می باشد .

شعار DCA ، کیفیت بالا | دوام بالا وعرضه ابزار برقی به  قیمت رقابتی

ابزار هایی که DCA تولید و عرضه می نماید تماما با گارانتی یکساله و خدمات پس از فروش می باشد .

کمی در مورد برند ابزار دی سی ای

برند دی سی ای DCA از دو رنگ بندی جهت برند سازی و برندینگ خود استفاده نموده است ، سبز و قرمز . محصولات دی سی ای دارای رنگ سبز روشن و بسیار خوش رنگ هستند و رنگ لوگوی ابزار دی سی نیز از ترکیب رنگ قرمز تشکیل شده است که رنگ های منحصر به فرد محصولات دی سی ای تا حدودی آن را منحصر به فرد نموده است . 

هم اکنون می توانید ابزارهای برقی و صنعتی دی سی ای DCA را از فروشگاه ابزار طاها که نمایندگی رسمی این برند ابزار در ایران می باشد را خریداری نمائید.

 

ابزار های برقی DCA دی سی ای تحت انحصار کمپانی  Lepcon Tools (M) Sdn Bhd است که این کمپانی یکی از کمپانی های بر جسته تولید ابزار برقی و صنعتی می باشد که شامل شیرشاخه ابزارهایی همچون DCA ، ASAKI و KAPRO می باشد . که برجسته ترین آن ها DCA است .

این برند در سال 1992 میلادی با هدف تولید و توضیع جهانی محصولات ابزار های صنعتی مختلف همانند چکش تخریب ، انواع دریل ، دستگاه های لیزری ، و ... برای انجام کارهای مختلف تاسیس گردید . شعار مختص این برند که صاحب انحصار DCA دی سی ای است ، راه حلی برای زندگی شما با توجه به بودجه تان می باشد .

مدیریت این برند اینقدر خوب بوده است که تمام محصولاتی که تولید می کند ، در شرف موفقیت بسیار خوبی هستند . از سال 2011 که برند DCA و سپس ابزارآلات دی سی ای را وارد عرصه رقابتی ابزار نمود ، ابزارهای DCA توانستند جایگاه بسیار خوبی را با توجه به سابقه کم در بین بازار ابزار پیدا کنند و روزانه تولیدات محصولات دی سی ای بیشتر و بیشتر می شود .

پس می توانید برای شرکت خود و حتی منزل خود به ابزار های دی سی ای اعتماد کنید

 

هم اکنون می توانید محصولات دی سی ای را از ابزار طاها به صورت عمده و تک خریداری کنید

 

 

ادر مورد وجود استاندارد در تولیدات ابزارهای dca می توان گفت که تقریبا تمامی ابزارهای این برند دارای Certificate گواهی نامه از سازمان استاندارد جهانی می باشد .

 

گواهینامه به برند دی سی ای بابت خدمات و کیفیت آن

 

گواهینامه دی سی ای

 

تا روزهای آینده ابزار های DCA در سایت ابزار طاها افزوده خواهد شد . ...

 

 

 

ابزار برقی DCA

تامین کننده حرفه ای ابزار برقی و صنعتی در چین و جهان

 

DCA Industrial Power Tools
Professional Industrial Power Tools Supplier in China

گواهی نامه های استاندارد دی سی ای

{gallery}images/dca/certificate:::0:2{/gallery}