انواع چکش تخریب | دریل بتون کن و دریل چکشی دی سی ای

دریل چکشی ، بتون کن و چکش تخریب دی سی ای DCA

چکش تخریب یا demolation-hammer جز یکی از بزرگترین ابزار های برقی دستی به منظور انجام هرگونه تخریب می باشد .چکش تخریب برای تخریب و یا ایجاد حفره در قطر های بالا طراحی شده که دریل چکش تخریب به سه دسته عمده چکش تخریب چهار شیار (کارهای سبک ) ، چکش تخریب پنج شیار (کارهای سنگین ) و چکش تخریب پیکور ( کارهای حجم بالا و مناسب برای تخریب کف ) تقسیم شده است .  

دریل چکشی  مانند همان دریل ساده می باشند با این تفاوت که حالت ضربه یا همان چکش را نیز دارا می باشند ( مانند همان دریل خانگی با این تفاوت که برای کار های سنگین تر استفاده می شود) مورد استفاده دریل چکشی سوراخکاری بر روی انواع کانی ها است البته نه در سوراخکاری در قطر های بالا .

دریل بتون کن از سیستم رینگ و پیستون بهره گرفته است  ، سیستم دریل بتون کن به علت قدرت بالا می تواند سوراخکاری با عمق و قطر بالا را به راحتی انجام دهد دریل بتون کن به 2 مدل عمده بتون کن 4 شیار و بتون کن 5 شیار تقسیم می شود .

شرکت دی سی ای، با توجه به سابقه بسیار کمی که در تولید ابزار آلات تخریبی دارد ، محصولات با دوام و با کیفیتی را با آرونومیک مناسب وارد بازار رقابتی نموده است .